«Սնատ» ՍՊԸ-ի Արագածոտնի մարզի Թալին-1 տուֆերի հանքերևակման տարածքում 2019-2021թ.թ. ընթացքում կատարվելիք երկրաբանական ուսումնասիրության աշխատանքների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, խնդրում եմ 2020թ. փետրվարի 14-ին, ժամը 11:00-ին Արագածոտնի մարզի Թալինի համայնքապետարանում տեղի կունենան «Սնատ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված՝ Արագածոտնի մարզի Թալին-1 տուֆերի հանքերևակման տարածքում 2019-2021թ.թ. ընթացքում կատարվելիք երկրաբանական ուսումնասիրության աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ։

Public reviews will be held over geological researches and mineral prospecting of Talin-1 tuff mine in 2019-2021, Aragatsotn region, submitted by “Snat” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on February 14, at 11:00, public reviews will be held in Talin community administration, Aragatsotn region, over the preliminary evaluation bid on environmental impact of geological researches and mineral prospecting of Talin-1 tuff mine in 2019-2021, Aragatsotn region, submitted by ““Snat” LLC.