«Սնատ» ՍՊԸ-ի Արագածոտնի մարզի Թալին-1 տուֆերի հանքերևակման տարածքում 2019-2021թ.թ. ընթացքում կատարվելիք երկրաբանական ուսումնասիրության աշխատանքների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, խնդրում եմ 2020թ. փետրվարի 14-ին, ժամը 11:00-ին Արագածոտնի մարզի Թալինի համայնքապետարանում տեղի կունենան «Սնատ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված՝ Արագածոտնի մարզի Թալին-1 տուֆերի հանքերևակման տարածքում 2019-2021թ.թ. ընթացքում կատարվելիք երկրաբանական ուսումնասիրության աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ։

Состоятся общественные слушания о работе по геологическому изучению на 2019-2021 годы на проявлении туфов Талин-1 Арагацотнской области / ООО << Снат>>
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 14-го февраля 2020г. в 11:00 в здании муниципалитетa Талина Арагацотнской области состоятся общественные слушания представленной ООО <<Снат>> заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду работ по геологическому изучению на 2019-2021 годы на проявлении туфов Талин-1 Арагацотнской области.