Ն. Բախչաջյանի կողմից Թբիլիսյան 29/27 հասցեում նախատեսվող պահեստային և գրասենյակային տարածքի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2020թ. փետրվարի 11-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջան Կապանցյան 14/4 հասցեում տեղի կունենա Ն. Բախչաջյանի կողմից Թբիլիսյան 29/27 հասցեում նախատեսվող պահեստային և գրասենյակային տարածքի աշխատանքային նախագծի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания о рабочем проекте складской и офисной территории по адресу Тбилисян 29/27 / Н. Бахчаджян
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 11-го февраля 2020г. в 11:00 в Ереване по адресу: Капанцян 14/4, административный район Арабкир состоятся общественные слушания представленной Н. Бахчаджяном заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду рабочего проекта складской и офисной территории, предусмотренной по адресу ул. Тбилисян 29/27 /2-й этап/.