Ն. Բախչաջյանի կողմից Թբիլիսյան 29/27 հասցեում նախատեսվող պահեստային և գրասենյակային տարածքի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2020թ. փետրվարի 11-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջան Կապանցյան 14/4 հասցեում տեղի կունենա Ն. Բախչաջյանի կողմից Թբիլիսյան 29/27 հասցեում նախատեսվող պահեստային և գրասենյակային տարածքի աշխատանքային նախագծի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the warehouse and office area envisaged in 29/27 Tbilisyan, submitted by N. Bakhchajyan
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on February 11, at 11:00, public reviews will be held in 14/4 Kapancyan, Arabkir administrative district, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the wroking draft of the warehouse and office area envisaged in 29/27 Tbilisyan, submitted by N. Bakhchajyan (Phase II) .