<<Սահակյանշին>> ՍՊ ընկերության Երևան քաղաքի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի Ծիծեռնակաբերդի խճուղում բնակելի շենքերի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. փետրվարի 7-ին, ժամը 11:00-ին ք. Երևան, Արարատյան 117/1 հասցեում <<Սահակյանշին>> ՍՊԸ-ի գրասենյակում, տեղի կունենան «Սահակյանշին» ՍՊ ընկերության Երևան քաղաքի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի Ծիծեռնակաբերդի խճուղում բնակելի շենքերի կառուցման  աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ քննարկում/:

Public reviews will be held over the construction of the residential building envisaged in Tsitsernakaberd highway, Malatia-Sebastia administrative district, Yerevan, submitted by “Sahakyanshin” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on February 7, at 11:00, public reviews will be held at the office of ''Sahakyanshin'' LLC, 117/1 Araratyan, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the residential building envisaged in Tsitsernakaberd highway, Malatia-Sebastia administrative district, Yerevan, submitted by “Sahakyanshin” LLC (Public review II) .