<<Սահակյանշին>> ՍՊ ընկերության Երևան քաղաքի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի Ծիծեռնակաբերդի խճուղում բնակելի շենքերի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. փետրվարի 7-ին, ժամը 11:00-ին ք. Երևան, Արարատյան 117/1 հասցեում <<Սահակյանշին>> ՍՊԸ-ի գրասենյակում, տեղի կունենան «Սահակյանշին» ՍՊ ընկերության Երևան քաղաքի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի Ծիծեռնակաբերդի խճուղում բնակելի շենքերի կառուցման  աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ քննարկում/:

Состоятся общественные слушания по строительству жилых зданий на Цицернакабердском шоссе административного района Малатия-Себастия / ООО "Саакяншин"
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 7-го февраля 2020г. в 11:00 в Ереване по адресу: Араратян 117/1 состоятся общественные слушания представленной ООО "Саакяншин" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства жилых зданий на Цицернакабердском шоссе административного района Малатия-Себастия в Ереване /2-ое обсуждение/.