«ՎԳՄ» ՍՊԸ-ի Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջանի Ադոնցի փողոց, 19/8 հասցեում բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. փետրվարի 3-ին ժամը 11:00-ին, Երևան քաղաքի Ադոնցի 8 շենք հ.170 հասցեում, տեղի կունենան «ՎԳՄ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջանի Ադոնցի փողոց, 19/8 հասցեում բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ քննարկում/։

Public reviews will be held over the construction of the residential complex envisaged in 19/8 Adonts, Arabkir administrative district, Yerevan, submitted by “VGM” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on February 3, at 11:00, public reviews will be held at Adonts Building 8, 170, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the residential complex envisaged in 19/8 Adonts, Arabkir administrative district, Yerevan, submitted by “VGM” LLC (Public review II) .