«ՎԳՄ» ՍՊԸ-ի Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջանի Ադոնցի փողոց, 19/8 հասցեում բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. փետրվարի 3-ին ժամը 11:00-ին, Երևան քաղաքի Ադոնցի 8 շենք հ.170 հասցեում, տեղի կունենան «ՎԳՄ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջանի Ադոնցի փողոց, 19/8 հասցեում բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ քննարկում/։

Состоятся общественные слушания о строительстве жилого комплекса по адресу ул. Адонца 19/8 административного района Арабкир / ООО «ВГМ»
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 3-го февраля 2020г. в 12:00 в Ереване по адресу: ул. Адонца 8, 170 состоятся общественные слушания представленной ООО «ВГМ» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства жилого комплекса по адресу ул. Адонца 19/8 административного района Арабкир /2-ое обсуждение/.