«Գրին Հիլզ» ՍՊԸ Երևան, Նոր-Նորք վարչական շրջանում Դավիթ Բեկ փող. թիվ 103/5 հասցեում բնակելի թաղամասի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. փետրվարի 4-ին ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Գայի պողոտա 19 հասցեում (Նոր-Նորք վարչական շրջանի ղեկավարի նստավայրում) տեղի կունենա «Գրին Հիլզ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված  ք. Երևան, Նոր-Նորք վարչական շրջանում Դավիթ Բեկ փող. թիվ 103/5 հասցեում բնակելի թաղամասի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания по проекту строительства жилого квартала по адресу Давид Бек 103/5 административного района Нор Норк / ООО "Грин Хилс"
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 4-го февраля 2020г. в 12:00 в Ереване по адресу: проспект Гая 19 (в резиденции главы административного района Нор-Норк) состоятся общественные слушания представленной ООО "Грин Хилс" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства жилого квартала по адресу Давид Бек 103/5 в административном районе Нор Норк.