«Գրին Հիլզ» ՍՊԸ Երևան, Նոր-Նորք վարչական շրջանում Դավիթ Բեկ փող. թիվ 103/5 հասցեում բնակելի թաղամասի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. փետրվարի 4-ին ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Գայի պողոտա 19 հասցեում (Նոր-Նորք վարչական շրջանի ղեկավարի նստավայրում) տեղի կունենա «Գրին Հիլզ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված  ք. Երևան, Նոր-Նորք վարչական շրջանում Դավիթ Բեկ փող. թիվ 103/5 հասցեում բնակելի թաղամասի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Public reviews will be held over the construction of the residential block envisaged in 103/5 Davit Bek, Nor-Nork administrative district, Yerevan, submitted by “Green Hills” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on February 4, at 12:00, public reviews will be held in 19 Gayi Avenue (at Head’s residence of Nor-Nork administrative district), Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the residential block envisaged in 103/5 Davit Bek, Nor-Nork administrative district, Yerevan, submitted by “Green Hills” LLC .