<<Գլոբալ պրոյեկտ>> ՍՊԸ  Գյուրջյան 27 հասցեում նախատեսվող բնակելի համալիրի աշխատանքային նախագծի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2020թ. հունվարի 29-ին, ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Նոր Նորք վարչական շրջան Գյուրջյան 27 հասցեում տեղի կունենա Գյուրջյան 27 հասցեում նախատեսվող բնակելի համալիրի աշխատանքային նախագծի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания о рабочем проекте жилого комплекса по адресу ул. Гюрджяна 27/ ООО "Глобал проект"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 29-го января 2020г. в 12:00 в Ереване по адресу: ул. Гюрджяна 27, административный район Нор Норк состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду  рабочего проекта жилого комплекса по адресу ул. Гюрджяна 27 /второй этап/.