<<Գլոբալ պրոյեկտ>> ՍՊԸ  Գյուրջյան 27 հասցեում նախատեսվող բնակելի համալիրի աշխատանքային նախագծի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2020թ. հունվարի 29-ին, ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Նոր Նորք վարչական շրջան Գյուրջյան 27 հասցեում տեղի կունենա Գյուրջյան 27 հասցեում նախատեսվող բնակելի համալիրի աշխատանքային նախագծի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the construction of the residential complex envisaged in 27 Gyurjyan, submitted by “Global project” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on January 29, at 12:00, public reviews will be held in 27 Gyurjyan, Nor-Nork administrative district, Yerevan, over the construction of the residential complex envisaged in 27 Gyurjyan, submitted by “Global project” LLC (Phase II).