<<Օրդ Դեվելոփմենթ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված ք. Երևան, Արաբկիր վարչական շրջանում <<Գրիբոյեդով փողոց 48, 48 տարածք և 48/4 հասցեներում նախատեսվող բնակելի թաղամասի>> վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. հունվարի 16-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Մամիկոնյանց 38/3 հասցեում տեղի <<Օրդ Դեվելոփմենթ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված  ք. Երևան, Արաբկիր վարչական շրջանում <<Գրիբոյեդով փողոց 48, 48 տարածք և 48/4 հասցեներում նախատեսվող բնակելի թաղամասի>> նախատեսվող գործունեության շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания о строительстве жилого квартала по адресам: ул. Грибоедова 48, 48 и 48/4 в административном районе Арабкир / ООО "Орд Девелопмент "
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 16-го января 2019г. в 11:00 в Ереване по адресу: Мамиконянц 38/3 состоятся общественные слушания представленной ООО "Орд Девелопмент " заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства жилого квартала по адресам: ул. Грибоедова 48, 48 и 48/4 в административном районе Арабкир.