<<Օրդ Դեվելոփմենթ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված ք. Երևան, Արաբկիր վարչական շրջանում <<Գրիբոյեդով փողոց 48, 48 տարածք և 48/4 հասցեներում նախատեսվող բնակելի թաղամասի>> վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. հունվարի 16-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Մամիկոնյանց 38/3 հասցեում տեղի <<Օրդ Դեվելոփմենթ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված  ք. Երևան, Արաբկիր վարչական շրջանում <<Գրիբոյեդով փողոց 48, 48 տարածք և 48/4 հասցեներում նախատեսվող բնակելի թաղամասի>> նախատեսվող գործունեության շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Public reviews will be held over the residential district envisaged in 48 and at 48/4 areas, 48 Griboyedov, Arabkir administrative district, "Ord Development" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on January 16, at 11:00, public reviews will be held in 38/3 Mamikonyanc, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the residential district envisaged in 48 and at 48/4 areas, 48 Griboyedov, Arabkir administrative district, "Ord Development" LLC.