Շենգավիթ վարչական շրջան, Մանանդյան փողոց 41/3 և Մանանդյան 41/3 հ.1 հասցեներում արտադրական շենքը բնակելի շենքի վերակառուցման և նոր բազմաբնակարան մասնաշենքերի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2019թ. դեկտեմբերի 30-ին, ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Մանանդյան փողոց 41/3 հասցեում տեղի կունենա Երևան քաղաքի Շենգավիթ վարչական շրջան, Մանանդյան փողոց 41/3 և Մանանդյան 41/3 հ.1 հասցեներում արտադրական շենքը բնակելի շենքի վերակառուցման և նոր բազմաբնակարան մասնաշենքերի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания по реконструкции жилого здания и строительству новых многоквартирных зданий по адресам ул. Mанандяна 41/3 и ул. Манандяна 41/3 N1, административный район Шенгавит
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 30-го декабря 2019г. в 12:00 в Ереване по адресу: ул. Манандяна 41/3 состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду реконструкции жилого здания и строительства новых многоквартирных зданий по адресам ул. Mанандяна 41/3 и ул. Манандяна 41/3 N1, административный район Шенгавит. С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.