Շենգավիթ վարչական շրջան, Մանանդյան փողոց 41/3 և Մանանդյան 41/3 հ.1 հասցեներում արտադրական շենքը բնակելի շենքի վերակառուցման և նոր բազմաբնակարան մասնաշենքերի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2019թ. դեկտեմբերի 30-ին, ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Մանանդյան փողոց 41/3 հասցեում տեղի կունենա Երևան քաղաքի Շենգավիթ վարչական շրջան, Մանանդյան փողոց 41/3 և Մանանդյան 41/3 հ.1 հասցեներում արտադրական շենքը բնակելի շենքի վերակառուցման և նոր բազմաբնակարան մասնաշենքերի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over converting the industrial building into the residential buildings (reconstruction) and construction of new multi-residential buildings envisaged in 41/3 Manandyan and 1 area, 41/3 Manandyan
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 30, at 12:00, public reviews will be held in 41/3 Manandyan, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of converting the industrial building into the residential buildings (reconstruction) and construction of new multi-residential buildings envisaged in 41/3 Manandyan and 1 area, 41/3 Manandyan, Shengavit administrative district /Phase II/.