«Էյչ Բի Էմ Գրուպ» ՍՊԸ կողմից Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջան, Հ. Ներսիսյան փողոց հ5 հասցեում նախատեսվող թվով երկու բազմաֆունկցիոնալ բնակելի մասնաշենքերի կառուցման  վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2019թ. դեկտեմբերի 25-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Բուզանդի 7 տարածք 1 հասցեում տեղի կունենա «Էյչ Բի Էմ Գրուպ» ՍՊԸ կողմից Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջան, Հ. Ներսիսյան փողոց հ5 հասցեում նախատեսվող թվով երկու բազմաֆունկցիոնալ բնակելի մասնաշենքերի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the construction of the two multifunctional residential buildings envisaged in h5, H. Nersisyan, Qanaker-Zeytun administrative district, submitted by "H B M Group" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 18, at 11:00, public reviews will be held in 1 area, 7 Buzand, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the two multifunctional residential buildings envisaged in h5, H. Nersisyan in Qanaker-Zeytun administrative district, submitted by "H B M /Phase II/.