Ա. Արամյանի կողմից ներկայացված Տերվիշյան փողոց թիվ 11 հասցեում նախատեսվող ավտոգազալիցքավորման ճնշումային կայանի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2019թ. դեկտեմբերի 26-ին, ժամը 11:00-ին Կոտայքի մարզի ք. Չարենցավանի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենա Ա. Արամյանի կողմից ներկայացված Տերվիշյան փողոց թիվ 11 հասցեում նախատեսվող ավտոգազալիցքավորման ճնշումային կայանի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the compressed natural gas (CNG) filling station envisaged in 11 Tervishyan, submitted by A. Aramyan
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on December 26, at 11:00, public reviews will be held in Charencavan community administration, Kotayk region, over the pre-evaluation bid on environmental impact of the compressed natural gas (CNG) filling station envisaged in 11 Tervishyan, submitted by A. Aramyan /Phase II/.