Ա. Արամյանի կողմից ներկայացված Տերվիշյան փողոց թիվ 11 հասցեում նախատեսվող ավտոգազալիցքավորման ճնշումային կայանի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2019թ. դեկտեմբերի 26-ին, ժամը 11:00-ին Կոտայքի մարզի ք. Չարենցավանի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենա Ա. Արամյանի կողմից ներկայացված Տերվիշյան փողոց թիվ 11 հասցեում նախատեսվող ավտոգազալիցքավորման ճնշումային կայանի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания о строительстве автогазозаправочной станции по адресу ул. Тервишяна 11 / А. Арамян
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 26-го декабря 2019г. в 11:00 в здании муниципалитета г. Чаренцавана Котайкского марза состоятся общественные слушания представленной А. Арамяном заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства автогазозаправочной станции по адресу ул. Тервишяна 11 (2-й этап).