<< Ռուսալ Արմենալ >> ՓԲԸ-ի <<Կոմպրեսորոյին և գլանման հանգույցներում փակ շրջանառու ջրի համակարգի ներդրում>> նախատեսվող գործունեության վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. դեկտեմբերի 24-ին ժամը 11:00-ին Երևան ք. Ազատության պողոտա 24, շինություն 11 (3-րդ հարկ) հասցեում տեղի կունենան <<Ռուսալ Արմենալ>> ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված <<Կոմպրեսորոյին և գլանման հանգույցներում փակ շրջանառու ջրի համակարգի ներդրում>> նախատեսվող գործունեության շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Public reviews will be held over introduction of closed cycle circulating water system in compressor and cylinder joints, submitted by “Rusal Armenal” CJSC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 24, at 11:00, public reviews will be held in Building 11 (3-rd floor), 24 Azatutyan Avenue, Yerevan, over the assessment report on environmental impact of closed cycle circulating water system in compressor and cylinder joints, submitted by “Rusal Armenal” CJSC.