<< Ռուսալ Արմենալ >> ՓԲԸ-ի <<Կոմպրեսորոյին և գլանման հանգույցներում փակ շրջանառու ջրի համակարգի ներդրում>> նախատեսվող գործունեության վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. դեկտեմբերի 24-ին ժամը 11:00-ին Երևան ք. Ազատության պողոտա 24, շինություն 11 (3-րդ հարկ) հասցեում տեղի կունենան <<Ռուսալ Արմենալ>> ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված <<Կոմպրեսորոյին և գլանման հանգույցներում փակ շրջանառու ջրի համակարգի ներդրում>> նախատեսվող գործունեության շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания намечаемой деятельности "Внедрение системы закрытой оборотной воды в компрессорных и прокатных узлах".
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 24-го декабря 2019г. в 11:00 в Ереване по адресу проспект азатутяна 24, здание 11 (3-й этаж) состоятся общественные слушания представленной ЗАО "Русал Арменал" отчета об оценке воздействия на окружающую среду намечаемой деятельности "Внедрение системы закрытой оборотной воды в компрессорных и прокатных узлах".