«Յուքոմ» ՍՊԸ Շվանիձոր բնակավայրում նախատեսվող բջջային կայանի էլեկտրամատակարարման և մանրաթելային մալուխի անցկացման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ. դեկտեմբերի 18-ին ժամը 16:00-ին, Սյունիքի մարզի Մեղրի խոշորացված համայնքում, համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան «Յուքոմ» ՍՊԸ կողմից Շվանիձոր բնակավայրում նախատեսվող բջջային կայանի էլեկտրամատակարարման և մանրաթելային մալուխի անցկացման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ փուլ):

Состоятся общественные слушания о электроснабжении мобильной станции и проведении волоконно-оптического кабеля в поселке Шванидзор / ООО <<ЮКОМ >>
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 18-го декабря 2019г. в 16:00 в здании муниципалитетa общины Мегри Сюникской области состоятся общественные слушания представленной ООО <<ЮКОМ >> отчeтa об оценке воздействия на окружающую среду электроснабжения мобильной станции и проведение волоконно-оптического кабеля в поселке Шванидзор /4-й этап/.