«Յուքոմ» ՍՊԸ Շվանիձոր բնակավայրում նախատեսվող բջջային կայանի էլեկտրամատակարարման և մանրաթելային մալուխի անցկացման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ. դեկտեմբերի 18-ին ժամը 16:00-ին, Սյունիքի մարզի Մեղրի խոշորացված համայնքում, համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան «Յուքոմ» ՍՊԸ կողմից Շվանիձոր բնակավայրում նախատեսվող բջջային կայանի էլեկտրամատակարարման և մանրաթելային մալուխի անցկացման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ փուլ):

Public reviews will be held over power supply of mobile base station and installation of fiber optic cables envisaged in Shvanidzor settlement, submitted by “Ucom” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Expertise" /21.06.2014 HO110-N/, as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 18, at 16:00, public reviews will be held in Meghri enlarged community, Syunik region, over power supply of mobile base station and installation of fiber optic cables envisaged in Shvanidzor settlement, submitted by “Ucom” LLC (Phase IV).