Արմավիրի մարզի (Արմավիր-3, Արմավիր-6, Արմավիր-8) միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքով, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված 2019թ. դեկտեմբերի 18-ին ժամը 12:00-ին Արմավիրի մարզպետարանում տեղի կունենան Արմավիրի մարզի (Արմավիր-3, Արմավիր-6, Արմավիր-8) միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հայտերի և դրանց փորձաքննական գործընթացի վերաբերյալ հանրային ծանուցում և քննարկումներ /2-րդ փուլ/:

Public reviews will be held over combined spatial planning documents (Armavir-3, Armavir-6, Armavir-8) of Armavir region at the micro-regional level
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on December 18, at 12:00, public reviews will be held in Armavir regional administration, over the evaluation bids on environmental impact and their expertise procedures of the combined spatial planning documents (Armavir-3, Armavir-6, Armavir-8) of Armavir region at the micro-regional level, (Phase II).