Արմավիրի մարզի (Արմավիր-3, Արմավիր-6, Արմավիր-8) միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքով, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված 2019թ. դեկտեմբերի 18-ին ժամը 12:00-ին Արմավիրի մարզպետարանում տեղի կունենան Արմավիրի մարզի (Արմավիր-3, Արմավիր-6, Արմավիր-8) միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հայտերի և դրանց փորձաքննական գործընթացի վերաբերյալ հանրային ծանուցում և քննարկումներ /2-րդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания по документам комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня (Армавир-3, Армавир-6, Армавир-8)
Согласно Закону республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 18-го декабря 2019г. в 12:00 в марзпетаране Армавира состоятся общественные слушания отчета об оценке воздействия на окружающую среду документов комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня (Армавир-3, Армавир-6, Армавир-8) Армавирского марза /2-й этап/.