«Նատալի Ֆարմ» ՍՊԸ Մասիս Երկաթուղայինների 4 հասցեում նախատեսվող կլինիկական թափոնների այրման կայանքի տեղադրման աշխատանքների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ 2019թ դեկտեմբերի 16-ին ժամը 12:00-ին Արարատի մարզի Մասիսի քաղաքապետարանում, վարչական շենքի 4-րդ հարկում տեղի կունենա <<Նատալի Ֆարմ>> ՍՊԸ կողմից ՀՀ ք. Մասիս Երկաթուղայինների 4 հասցեում նախատեսվող կլինիկական թափոնների այրման կայանքի տեղադրման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания о работе по установке станции сжигания клинических отходов по адресу г. Масис железнодорожников 4 / ООО <<Натали Фарм>>
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 16-го декабря 2019г. в 12:00 в мэрии Масиса Араратской области состоятся общественные слушания представленной ООО <<Натали Фарм>> отчета об оценке воздействия на окружающую среду установки станции сжигания клинических отходов по адресу г. Масис железнодорожников 4 /2-й этап/.