«Նատալի Ֆարմ» ՍՊԸ Մասիս Երկաթուղայինների 4 հասցեում նախատեսվող կլինիկական թափոնների այրման կայանքի տեղադրման աշխատանքների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ 2019թ դեկտեմբերի 16-ին ժամը 12:00-ին Արարատի մարզի Մասիսի քաղաքապետարանում, վարչական շենքի 4-րդ հարկում տեղի կունենա <<Նատալի Ֆարմ>> ՍՊԸ կողմից ՀՀ ք. Մասիս Երկաթուղայինների 4 հասցեում նախատեսվող կլինիկական թափոնների այրման կայանքի տեղադրման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over installation of clinical waste incineration plant envisaged in 4 Erkatughayinner, Masis, submitted by “Natali Pharm” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on December 16, at 12:00, public reviews will be held on the 4th floor of the administrative building, Masis Municipality, Ararat region, over the evaluation report on environmental impact of installation of clinical waste incineration plant envisaged in 4 Erkatughayinner, Masis, submitted by “Natali Pharm” LLC /Phase II/.