(Արմավիր-1, Արմավիր-2, Արմավիր-4, Արմավիր-5, Արմավիր-7, Արմավիր-9) միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքով, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ համաձայն 2019թ. դեկտեմբերի 17-ին ժամը 11:30-ին Արմավիրի մարզպետարանում տեղի կունենան Արմավիրի մարզի (Արմավիր-1, Արմավիր-2, Արմավիր-4, Արմավիր-5, Արմավիր-7, Արմավիր-9) միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հայտերի և դրանց փորձաքննական գործընթացի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ փուլ/:

Public reviews will be held over combined spatial planning documents (Armavir-1, Armavir-2, Armavir-3, Armavir-4, Armavir-5, Armavir-6, Armavir-7, Armavir-9) at the micro-regional level
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on December 17, at 11:30, public reviews will be held in Armavir regional administration, over the evaluation bids on environmental impact and their expertise procedures of the combined spatial planning documents (Armavir-1, Armavir-2, Armavir-3, Armavir-4, Armavir-5, Armavir-6, Armavir-7, Armavir-9) of Armavir region at the micro-regional level, (Phase II).