(Արմավիր-1, Արմավիր-2, Արմավիր-4, Արմավիր-5, Արմավիր-7, Արմավիր-9) միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքով, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ համաձայն 2019թ. դեկտեմբերի 17-ին ժամը 11:30-ին Արմավիրի մարզպետարանում տեղի կունենան Արմավիրի մարզի (Արմավիր-1, Արմավիր-2, Արմավիր-4, Արմավիր-5, Արմավիր-7, Արմավիր-9) միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հայտերի և դրանց փորձաքննական գործընթացի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания по документам комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня (Армавир-1, Армавир-2, Армавир-4, Армавир-5, Армавир-7, Армавир-9)
Согласно Закону республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 17-го декабря 2019г. в 11:30 в марзпетаране Армавира состоятся общественные слушания отчета об оценке воздействия на окружающую среду документов комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня (Армавир-1, Армавир-2, Армавир-4, Армавир-5, Армавир-7, Армавир-9) Армавирского марза /2-й этап/.