<<Ջեթ Սեթ>> ՍՊԸ Երևան քաղաքի Աջափնյակ վարչական շրջան, Աբելյան փողոց 2/1 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2019թ. դեկտեմբերի 5-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Ձորափի 70/4 հասցեում տեղի կունենա «Ջեթ Սեթ» ՍՊԸ կողմից Աջափնյակ վարչական շրջան, Աբելյան փողոց 2/1 հասցեում նախատեսվող  բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания о строительстве многоквартирного жилого комплекса по адресу ул. Абеляна 2/1, административный район Аджапняк / ООО «Джет Сет»
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 5-го декабря 2019г. в 11:00 в Ереване по адресу: Дзорапи 70/4 состоятся общественные слушания представленной ООО «Джет Сет» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства многоквартирного жилого комплекса по адресу ул. Абеляна 2/1, административный район Аджапняк /второй этап/.