<<Ջեթ Սեթ>> ՍՊԸ Երևան քաղաքի Աջափնյակ վարչական շրջան, Աբելյան փողոց 2/1 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2019թ. դեկտեմբերի 5-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Ձորափի 70/4 հասցեում տեղի կունենա «Ջեթ Սեթ» ՍՊԸ կողմից Աջափնյակ վարչական շրջան, Աբելյան փողոց 2/1 հասցեում նախատեսվող  բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the construction of multifunctional residential complex envisaged in 2/1 Abelyan, Ajapnyak administrative district, submitted by "Jet Set" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 5, at 11:00, public reviews will be held in 70/4 Dzorap, Yerevan, over the preliminary assessment bid on environmental impact of the construction of multifunctional residential complex envisaged in 2/1 Abelyan, Ajapnyak administrative district, submitted by "Jet Set" LLC.