<<Ն և Ս Քոնսթրաքշն>> ՍՊԸ Դավթաշեն վարչական շրջան, Եղվարդի խճուղի հ.22 և Անաստաս Միկոյան փողոց հ. 64 հասցեներում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. դեկտեմբերի 6-ին ժամը 11:00-ին ք. Երևան, Եղվարդի խճուղի Ձոր 1 հասցեում տեղի կունենան <<Ն և Ս Քոնսթրաքշն>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Դավթաշեն վարչական շրջան, Եղվարդի խճուղի հ.22 և Անաստաս Միկոյան փողոց հ. 64 հասցեներում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания о строительстве многофункционального жилого комплекса по адресам Егвардское шоссе 22 и ул. Анастаса Микояна 64, административный район Давташен / ООО «Н и С Констракшн»
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 6-го декабря 2019г. в 11:00 в Ереване по адресу: Егвардское шоссе Дзор 1 состоятся общественные слушания представленной ООО «Н и С Констракшн» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства многофункционального жилого комплекса по адресам Егвардское шоссе 22 и ул. Анастаса Микояна 6, административный район Давташен.