<<Ն և Ս Քոնսթրաքշն>> ՍՊԸ Դավթաշեն վարչական շրջան, Եղվարդի խճուղի հ.22 և Անաստաս Միկոյան փողոց հ. 64 հասցեներում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. դեկտեմբերի 6-ին ժամը 11:00-ին ք. Երևան, Եղվարդի խճուղի Ձոր 1 հասցեում տեղի կունենան <<Ն և Ս Քոնսթրաքշն>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Դավթաշեն վարչական շրջան, Եղվարդի խճուղի հ.22 և Անաստաս Միկոյան փողոց հ. 64 հասցեներում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Public reviews will be held over the construction of multifunctional residential complex envisaged in Yeghvard highway, 22, and 64 Anastas Mikoyan, submitted by "N & S Construction" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 6, at 11:00, public reviews will be held in Yeghvard highway, dzor 1, Yerevan, over the preliminary assessment bid on environmental impact of the construction of multifunctional residential complex envisaged in Yeghvard highway, 22, and 64 Anastas Mikoyan, Davtashen administrative district, submitted by "N & S Construction" LLC.