«Ակվա-Լեն-Շին» ՍՊԸ Կենտրոն վարչական շրջան, Չարենցի փողոց հ76/5 հասցեում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի շենքի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. դեկտեմբերի 4-ին ժամը 11:00-ին Երևանի Կենտրոն վարչական շրջանի Հանրապետության 67 հասցեում տեղի կունենան <<Ակվա-Լեն-Շին>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Կենտրոն վարչական շրջան, Չարենցի փողոց հ76/5 հասցեում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի շենքի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Public reviews will be held over the construction of multifunctional residential building envisaged in 76/5 Charenc, Kentron administrative district, submitted by "Aqua-Len-Shin" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 4, at 11:00, public reviews will be held in 67 Hanrapetutyan, Kentron administrative district, Yerevan, over the preliminary assessment bid on environmental impact of the construction of multifunctional residential building envisaged in 76/5 Charenc, Kentron administrative district, submitted by "Aqua-Len-Shin" LLC.