«Ակվա-Լեն-Շին» ՍՊԸ Կենտրոն վարչական շրջան, Չարենցի փողոց հ76/5 հասցեում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի շենքի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. դեկտեմբերի 4-ին ժամը 11:00-ին Երևանի Կենտրոն վարչական շրջանի Հանրապետության 67 հասցեում տեղի կունենան <<Ակվա-Լեն-Շին>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Կենտրոն վարչական շրջան, Չարենցի փողոց հ76/5 հասցեում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի շենքի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания по строительству многофункционального жилого дома на ул. Чаренца 76/5 административного района Кентрон / ООО «Аква-Лен-Шин»
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 4-го декабря 2019г.. в 11:00 в Ереване по адресу: Анрапетутян 67 состоятся общественные слушания представленной ООО «Аква-Лен-Шин» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду для строительства многофункционального жилого дома на ул. Чаренца 76/5 административного района Кентрон.