«Արբակ և որդիներ» ՍՊԸ Երևան քաղաքի Դավթաշեն վարչական շրջան, Տ. Պետրոսյան 83 հասցեում նախատեսվող բնակելի թաղամասի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2019թ. նոյեմբերի 29-ին, ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Տ. Պետրոսյան 83 հասցեում տեղի կունենա «Արբակ և որդիներ» ՍՊԸ կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Դավթաշեն վարչական շրջան, Տ. Պետրոսյան 83 հասցեում նախատեսվող բնակելի թաղամասի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the construction of residential district envisaged in 83 T. Petrosyan, Davtashen administrative district, Yerevan, submitted by “Arbak & sons” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on November 29, at 12:00, public reviews will be held in 83 T. Petrosyan, Yerevan, over the preliminary assessment bid on environmental impact of the construction of residential district envisaged in 83 T. Petrosyan, Davtashen administrative district, Yerevan, submitted by “Arbak & sons” LLC.