«Արբակ և որդիներ» ՍՊԸ Երևան քաղաքի Դավթաշեն վարչական շրջան, Տ. Պետրոսյան 83 հասցեում նախատեսվող բնակելի թաղամասի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2019թ. նոյեմբերի 29-ին, ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Տ. Պետրոսյան 83 հասցեում տեղի կունենա «Արբակ և որդիներ» ՍՊԸ կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Դավթաշեն վարչական շրջան, Տ. Պետրոսյան 83 հասցեում նախատեսվող բնակելի թաղամասի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания по проекту строительства жилого квартала по адресу Т. Петросяна 83 административного района Давташен / ООО "Арбак и сыновья"
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 29-го ноября 2019г. в 12:00 в Ереване по адресу: Т. Петросяна 83 состоятся общественные слушания представленной ООО "Арбак и сыновья" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду проекта строительства жилого квартала по адресу Т. Петросяна 83 административного района Давташен.