Ա․ Հարությունյան Կ. Ուլնեցու փողոց հ. 58/20 հասցեում հասցեում բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /այսուհետ՝ Օրենք/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. նոյեմբերի 6-ին ժամը 12:00-ին ք. Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջան, Կ. Ուլնեցու փողոց հ. 58/20 հասցեում տեղի կունենա նույն հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания о многоквартирном жилом комплексе, строящемся по адресу ул. Улнеци 58/20 / А. Арутюнян
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 6-го ноября 2019г. в 12:00 в Ереване по адресу: К. Улнеци 58/20 состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду многоквартирного жилого комплекса, строящемся на административном районе Канакер-Зейтун, по адресу ул. К. Улнеци 58/20 /второй этап/.