Ա․ Հարությունյան Կ. Ուլնեցու փողոց հ. 58/20 հասցեում հասցեում բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /այսուհետ՝ Օրենք/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. նոյեմբերի 6-ին ժամը 12:00-ին ք. Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջան, Կ. Ուլնեցու փողոց հ. 58/20 հասցեում տեղի կունենա նույն հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the construction of the multi-residential complex envisaged in 58/20 K. Ulnetsi str., Qanaqer-Zeytun administrative district, submitted by A. Harutyunayan
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on November 6, at 12:00, public reviews will be held in 58/20 K. Ulnetsi str., Qanaqer-Zeytun administrative district, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the multi-residential complex envisaged in the same address (Phase II).