«Էլիտ գրուպ» ՍՊԸ-ի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի, Էմինեսկու փողոց 4/1 հասցեում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /այսուհետ՝ Օրենք/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. նոյեմբերի 8-ին ժամը 14:00-ին ք. Երևան Խորենացու փ. 15 հասցեում /«Էլիտ պլազա» բիզնես կենտրոն 1-ին հարկ/ տեղի կունենա Երևան քաղաքի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի, Էմինեսկու փողոց 4/1 հասցեում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания о многофункциональном жилом комплексе, строящемся по адресу ул. Эминеску 4/1, aдминистративный район Канакер-Зейтун / «Элит Групп»
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 8-го ноября 2019г. в 14:00 в Ереване по адресу: Хоренаци 15 состоятся общественные слушания представленной ООО «Элит Групп» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду многофункционального жилого комплекса, строящемся на административном районе Канакер-Зейтун, по адресу ул. Эминеску 4/1 /второй этап/.