«Էլիտ գրուպ» ՍՊԸ-ի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի, Էմինեսկու փողոց 4/1 հասցեում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /այսուհետ՝ Օրենք/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. նոյեմբերի 8-ին ժամը 14:00-ին ք. Երևան Խորենացու փ. 15 հասցեում /«Էլիտ պլազա» բիզնես կենտրոն 1-ին հարկ/ տեղի կունենա Երևան քաղաքի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի, Էմինեսկու փողոց 4/1 հասցեում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the construction of the multifunctional complex envisaged in 4/1 Eminesku str., Qanaqer-Zeytun administrative district, submitted by “Elite group” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on November 8, at 14:00, public reviews will be held in 15 Khorenatsi str. (1st floor of Elite Plaza Business Center), Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the multifunctional complex envisaged in 4/1 Eminesku str., Qanaqer-Zeytun administrative district, submitted by “Elite group” LLC (Phase II).