<<Ռիմ Գարուն>> ՍՊԸ-ի Ծովակալ Իսակով պողոտա 12/11 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /այսուհետ՝ Օրենք/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. հոկտեմբերի 31-ին ժամը 11:00-ին ք. Երևան Հրաչյա Քոչար 198 հասցեում տեղի կունենա Երևան քաղաքի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջան, Ծովակալ Իսակով պողոտա 12/11 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի  կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания по строительству многоквартирного жилого комплекса на проспекте Цовакала Исакова 12/11 / ООО "Рим Гарун"
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 31-го октября 2019г. в 11:00 в Ереване по адресу: Гр. Кочар 198 состоятся общественные слушания представленной ООО "Рим Гарун" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства многоквартирного жилого комплекса на проспекте Цовакала Исакова 12/11, административный район Малатия-Себастия, Ереван /3-й этап/.