<<Ռիմ Գարուն>> ՍՊԸ-ի Ծովակալ Իսակով պողոտա 12/11 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /այսուհետ՝ Օրենք/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. հոկտեմբերի 31-ին ժամը 11:00-ին ք. Երևան Հրաչյա Քոչար 198 հասցեում տեղի կունենա Երևան քաղաքի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջան, Ծովակալ Իսակով պողոտա 12/11 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի  կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the construction of the multi-residential complex envisaged in 12/11 Admiral Isakov Avenue, submitted by “Rim Spring” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on October 31, at 11:00, public reviews will be held 198 Hrachya Qochar, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction the multi-residential complex envisaged in 12/11 Admiral Isakov Avenue, submitted by “Rim Spring” LLC (Phase II).