«ԷԿՈՔԻՄՍԻՆԹԵԶ» ՍՊԸ-ի և «ԷԿՈ ՄԵՏԱԼ» ՍՊԸ «Դիզելային վառելիքի սուլֆիտազերծման տեղամասի և մեքենաների կուտակիչների վերամշակման արտադրամասերի» վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /այսուհետ՝ Օրենք/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. հոկտեմբերի 29-ին ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Սունդուկյան 23/100 հասցեում տեղի կունենան «ԷԿՈՔԻՄՍԻՆԹԵԶ» ՍՊԸ-ի և «ԷԿՈ ՄԵՏԱԼ» ՍՊԸ-ի կողմից համատեղ ներկայացված «Դիզելային վառելիքի սուլֆիտազերծման տեղամասի և մեքենաների կուտակիչների վերամշակման արտադրամասերի» շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ քննարկում/:

Public reviews will be held over desulphurization district of diesel fuel and accumulator processing workshops of vehicles, submitted by “ECOCHIMSYNTHESIS” LLC AND “ECO METAL”
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on October 29, at 12:00, public reviews will be held in 23/100 Sundukyan, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of desulphurization district of diesel fuel and accumulator processing workshops of vehicles, submitted by “ECOCHIMSYNTHESIS” LLC AND “ECO METAL” (Public review II).