«Էլմիրա Սարգսյան» ՍՊԸ-ի Վանաձոր քաղաքի Առափնյա փողոց թիվ 20 հասցեում ավտոգազալցաճնշակայանի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված 2019թ. հոկտեմբերի 25-ին, ժամը 15-00-ին Լոռու մարզի Վանաձորի համայնքապետարանում տեղի կունենան «Էլմիրա Սարգսյան» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Վանաձոր քաղաքի Առափնյա փողոց թիվ 20 հասցեում ավտոգազալցաճնշակայանի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային ծանուցում և քննարկումներ /2-րդ քննարկում/:

Public reviews will be held over the construction of the compressed natural gas (CNG) fueling station at 20, Arapnya St., Vanadzor city, submitted by “Elmira Sargsyan” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on October 25, at 15:00, public reviews will be held in Vanadzor community administration, Lori region, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the compressed natural gas (CNG) fueling station at 20, Arapnya St., Vanadzor city, submitted by “Elmira Sargsyan” LLC (Public review II).