«Էլմիրա Սարգսյան» ՍՊԸ-ի Վանաձոր քաղաքի Առափնյա փողոց թիվ 20 հասցեում ավտոգազալցաճնշակայանի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված 2019թ. հոկտեմբերի 25-ին, ժամը 15-00-ին Լոռու մարզի Վանաձորի համայնքապետարանում տեղի կունենան «Էլմիրա Սարգսյան» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Վանաձոր քաղաքի Առափնյա փողոց թիվ 20 հասցեում ավտոգազալցաճնշակայանի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային ծանուցում և քննարկումներ /2-րդ քննարկում/:

Состоятся общественные слушания о строительстве автогазозаправочной станции по адресу ул. Арапня 20 г. Ванадзор / ООО «Эльмира Саргсян»
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 25-го октября 2019г. в 15:00 в здании муниципалитета Ванадзора Лорийского марза состоятся общественные слушания представленной ООО «Эльмира Саргсян» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства автогазозаправочной станции по адресу ул. Арапня 20 г. Ванадзор (2-ое обсуждение).