<<Անակնկալների աշխարհ>> ՍՊԸ-ի Կոտայքի մարզի Չարենցավան համայնք Դեմիրճյան հրապարակ 3-3/1 հասցեում նախատեսվող հանդիսությունների սրահի վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ. հոկտեմբերի 9-ին ժամը 11:00-ին, Կոտայքի մարզի Չարենցավանի քաղաքապետարանում տեղի կունենան <<Անակնկալների աշխարհ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Կոտայքի մարզ, Չարենցավան համայնք Դեմիրճյան հրապարակ 3-3/1 հասցեում նախատեսվող հանդիսությունների սրահի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ քննարկում/։

Состоятся общественные слушания о зале торжеств, планируемого по адресу площадь Демирчян 3-3 / 1 в общине Чаренцаван Котайкской области / ООО <<Мир сюрпризов>>
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 9-го октября 2019г. в 11:00 в мэрии Чаренцавана Котайкской области состоятся общественные слушания представленной ООО <<Мир сюрпризов>> заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду зала, планируемого по адресу площадь Демирчяна 3-3/1 в общине Чаренцаван Котайкской области /2-ое обсуждение/.