«Արմփաուեր» ՓԲԸ Երևան քաղաքի համակցված շոգեգազային ցիկլով էլեկտրակայանի շահագործման և շինարարության աշխատանքների վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2019թ. հոկտեմբերի 1-ին ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Վ. Սարգսյան 10 հասցեում գտնվող «Արմփաուեր» ՓԲԸ-ի գրասենյակում տեղի կունենան շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության փորձաքննության ներկայացված Երևան քաղաքի համակցված շոգեգազային ցիկլով էլեկտրակայանի շահագործման և շինարարության աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության  վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ փուլ):
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում, շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում՝ www.mnp.am,  հեռ. 011-22-02-17:

Состоятся общественные слушания по эксплуатации и строительству электростанции с комбинированным парогазовым циклом города Еревана / ЗАО «Армпауэр»
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 1-го октября 2019г. в 12:00 в Ереване по адресу: ул. Саркисяна 10, в офисе ЗАО «Армпауэр» состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду работы по эксплуатации и строительству электростанции с комбинированным парогазовым циклом города Еревана (4-й этап).