<<ԼՊԳ Էներջի>> ԲԲԸ Այնթապ համայնքի վարչական տարածքում Երևան-Մեղրի մայրուղի 12 հասցեում նախատեսվող հեղուկ գազի, հեղուկ վառելիքի լիցքավորման կայանի վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ. սեպտեմբերի 17-ին, ժամը 12:00-ին Արարատի մարզի Այնթապի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան <<ԼՊԳ Էներջի>> ԲԲԸ կողմից ներկայացված Այնթապ համայնքի վարչական տարածքում Երևան-Մեղրի մայրուղի 12 հասցեում նախատեսվող հեղուկ գազի, հեղուկ վառելիքի լիցքավորման կայանի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Состоятся общественные слушания о заправочной станции сжиженного газа и жидкого топлива, предусмотренной на административной территории общины Айнтап по адресу шоссе Ереван-Мегри 12 / ОАО <<ЛПГ Энерджи>>
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 17-го сентября 2019г. в 12:00 в здании муниципалитета Айнтапа Араратской области состоятся общественные слушания представленной ОАО <<ЛПГ Энерджи>> заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду заправочной станции сжиженного газа и жидкого топлива, предусмотренной на административной территории общины Айнтап по адресу шоссе Ереван-Мегри 12.