<<Սմարթ Տեխնոլոջիս Սիստեմս>> ԲԸ ՀՄ-ի <<Նրբամանրացված և գերմաքուր սիլիցիումի օքսիդի և կալցիտների /կրաքարի և կավճի/ արտադրության>> վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. սեպտեմբերի 13-ին ժամը 12:00-ին Երևան ք. Արին-Բերդ փողոցի, 3 նրբ. շ. 15 հասցեում տեղի կունենան <<Սմարթ Տեխնոլոջիս Սիստեմս>> ԲԸ ՀՄ-ի կողմից ներկայացված <<Նրբամանրացված և գերմաքուր սիլիցիումի օքսիդի և կալցիտների /կրաքարի և կավճի/ արտադրության>> շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում www.mnp.am, ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում, հեռ. 011/22-02-17

Состоятся общественные слушания о производстве измельченного и сверхчистого оксида кремния и кальцита / ОО БК «Смарт Технолоджис Систем»
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 13-го сентября 2019г. в 12:00 в Ереване по адресу: ул. Арин-Берда 15, 3-ий пер. состоятся общественные слушания представленной ОО БК «Смарт Технолоджис Систем» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду производства измельченного и сверхчистого оксида кремния и кальцита.