«Արմենիա Վայն Գործարան» ՍՊԸ գրասենյակային շինության և հանգստի կենտրոնի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2019թ. սեպտեմբերի 4-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Հակոբ Հակոբյան փողոց 3 հասցեում տեղի կունենա «Արմենիա Վայն Գործարան» ՍՊԸ կողմից նախատեսվող գրասենյակային շինության և հանգստի կենտրոնի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում, հեռ. 011-22-02-17

Состоятся общественные слушания по строительству офисного здания и центра отдыха / ООО «Армения Вайн Завод»
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 4-го сентября 2019г. в 11:00 в Ереване по адресу: А. Акопяна 3 состоятся общественные слушания представленной ООО «Армения Вайн Завод» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства офисного здания и центра отдыха /второй этап/.