<<Էմ Այ Բի Քոնսալթինգ>> ՍՊԸ <<Ֆրոլովա Բալկա ածխաթթվային հանքայինջրի հանքավայրի թիվ 1M հորատանցքից հանքային ջրի արդյունահանման>> վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ. օգոստոսի 26-ին, ժամը 12:00-ին Տավուշի մարզի Դիլիջանի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան ՍՊԸ կողմից ներկայացված <<Ֆրոլովա Բալկա ածխաթթվային ստորերկրյա հանքային ջրի հանքավայրի թիվ 1M հորատանցքից հանքային ջրի արդյունահանման>> աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Состоятся общественные слушания о добыче углекислой минеральной воды из скважин М1, месторождения углекислых минеральных вод Фролова Балка / ООО «Эм Ай Би Консалтинг»
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 26-го августа 2019г. в 12:00 в здании муниципалитета Дилижана состоятся общественные слушания представленной ООО «Эм Ай Би Консалтинг» отчета об оценке воздействия на окружающую среду добычи углекислой минеральной воды из скважин 1М, месторождения углекислых минеральных вод Фролова Балка Тавушской области РА (2-й этап).