<<Էյ Թի Էմ Էս Սոլյուշնս>> ՍՊԸ Գագիկ Բատիկյանին պատկանող տարածքի 0.22կվ էլեկտրամատակարարում» վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ oրենքով /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելված համաձայն 2019թ. հուլիսի 15-ին ժամը 11:30-ին, Գեղարքունիքի մարզի Ծովազարդի համայնքապետարանում տեղի կունենան <<Էյ Թի Էմ Էս Սոլյուշնս>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Գեղարքունիքի մարզի Ծովազարդ համայնքում Գագիկ Բատիկյանին պատկանող տարածքի 0.22կվ էլեկտրամատակարարում» շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /4-րդ քննարկում/։

Состоятся общественные слушания о <<электроснабжения на 0,22 кв для территории, принадлежащей Г. Батикяну>> / ООО <<Эй Ти Эм Эс Солюшнс>>
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 15-го июля 2019г. в 11:30 в здании муниципалитета Цовазарда Гегаркуникского марза состоятся общественные слушания представленной ООО <<Эй Ти Эм Эс Солюшнс>> отчета об оценке воздействия на окружающую среду <<электроснабжения на 0,22 кв для территории, принадлежащей Г. Батикяну>> /4-ое обсуждение/.