<<Մառա և Դուստրեր>> ՍՊԸ Մ. Հերացու անվան Պետական բժշկական համալսարան ՀՄԴ-ի շենքի ուժեղացման/վերականգնման և ընդլայնման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. հունիսի 26-ին, ժամը 13:00-ին Երևանի «Հերացի» ավագ դպրոցում, Ներսիսյան 3 հասցեում տեղի կունենա Մ. Հերացու անվան Պետական բժշկական համալսարան ՀՄԴ-ի շենքի ուժեղացման/վերականգնման և ընդլայնման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ Շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում, հեռ. 011/22-02-17։

Состоятся общественные слушания об усилении / восстановлении и расширении здания Государственного медицинского университета им. М. Гераци.
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 26-го июня 2019г., в 13:00 в Ереване по адресу: Нерсисяна 3, в школе "Гераци" состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду на усиления / восстановления и расширения здания МКБ Государственного медицинского университета им. М. Гераци.