«Լևուշ» ՍՊԸ Կոտայքի մարզի Կամարիսի բազալտի հանքավայրի 2-րդ տեղամասի օգտակար հանածոյի արդյունահանման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ մայիսի 31-ին, ժամը 12:00-ին Կոտայքի մարզի Արամուսի համայնքապետարանում տեղի կունենան «Լևուշ» ՍՊԸ կողմից ներկայացված Կոտայքի մարզի Կամարիսի բազալտի հանքավայրի 2-րդ տեղամասի օգտակար հանածոյի արդյունահանման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումների իրականացումը (4-րդ փուլ):

Состоятся общественные слушания о добыче полезных ископаемых на 2-ом участке Камариского месторождения базальтов / ООО «Левуш»
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, 31-го мая 2019 г. в 12:00 в здании муниципалитетa общины Арамуса Котайкского марза РА состоятся общественные слушания представленной ООО «Левуш» отчета об оценке воздействия на окружающую среду добычи полезных ископаемых на 2-ом участке участке Камариского месторождения базальтов Котайкского марза (4-й этап).