«ՔՐՈՍՌՈԱԴՍ» ՄԲՀ «Պիոներ» պատանեկան ճամբարի ճաշարանի և ժամանցային մասնաշենքի կառուցման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ Օրենքով /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման 2019թ. հունիսի 3-ին, ժամը 12-00-ին Կոտայքի մարզի Մեղրաձորի համայնքապետարանում տեղի կունենան «ՔՐՈՍՌՈԱԴՍ» միջազգային բարեգործական հիմնադրամի կողմից ներկայացված գ. Փյունիկ 2-րդ թաղամաս թիվ 12 հասցեում գտնվող «Պիոներ» պատանեկան ճամբարի ճաշարանի և ժամանցային մասնաշենքի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային ծանուցում և քննարկումներ /2-րդ քննարկում/:

Состоятся общественные слушания по строительству столовой и развлекательного корпуса юношеского лагеря «Пионер» / Международный благотворительный фонд «КРОССРОАДС»
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 3-го июня 2019г. в 12:00 в муниципалитете Меградзора Котайкской области состоятся общественные слушания и уведомления представленной Международным благотворительным фондом «КРОССРОАДС» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства столовой и развлекательного корпуса юношеского лагеря «Пионер», расположенного по адресу: село Пюник 2-ой квартал 12 /2-ое обсуждение/.