<<ՍՏ Արտ»>> ՍՊԸ Արենի համայնքի 2 փողոցի 4 հասցեում Արենի Ուայն Ռեզորթ հյուրանոցային համալիրի կառուցման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2019թ. մայիսի 27-ին, ժամը 12:00-ին Վայոց ձորի մարզի Արենիի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենա «ՍՏ Արտ» ՍՊԸ Արենի համայնքի 2 փողոցի 4 հասցեում Արենի Ուայն Ռեզորթ հյուրանոցային համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Состоятся общественные слушания по строительству гостиничного комплекса "Арени Уайн Резорт" по адресу 2 улица 4 общины Арени / ООО «СТ Арт»
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 27-го мая 2019г. в 12:00 в здании муниципалитета Арени Вайоц Дзорской области состоятся общественные слушания представленной ООО «СТ Арт» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства гостиничного комплекса "Арени Уайн Резорт" по адресу 2 улица 4 общины Арени 5 (2-й этап).