«Արարէ» ՍՊ ընկերության Լենինգրադյան 21/13 հասցեում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. մայիսի 13-ին ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Հր. Քոչար 4 հասցեում տեղի կունենա <<Արարէ>> ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Լենինգրադյան 21/13 հասցեում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания по строительству многофункционального жилого комплекса на улице Ленинградяна 21/13 / ООО «Арарэ»
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, 13-го мая 2019г. в 12:00 в Ереване по адресу: Гр. Кочар 4 состоятся общественные слушания представленной ООО «Арарэ» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду для строительства многофункционального жилого комплекса на улице Ленинградяна 21/13.