«Ջոինթ Քոնսթրաքշնս» ՍՊ ընկերության Նոր-Նորք վարչական շրջան Նանսենի փողոց 24 հասցեում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ բնակելի շենքի կառուցման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. մայիսի 14-ին ժամը 11:00-ին ք. Երևան Սևանի 5 հասցեում տեղի կունենա «Ջոինթ Քոնսթրաքշնս» ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Նոր-Նորք վարչական շրջան Նանսենի փողոց 24 հասցեում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ բնակելի շենքի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания по строительству многофункционального жилого дома на улице Нансена 24 административного района Нор Норк / ООО «Джоинт Констракшнс»
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, 14-го мая 2019г. в 11:00 в Ереване по адресу: Севан 5 состоятся общественные слушания представленной ООО «Джоинт Констракшнс» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду для строительства многофункционального жилого дома на улице Нансена 24 административного района Нор Норк.