<<Սմարթ Տեխնոլոջիս Սիստեմ>> ԲԸ ՀՄ Նրբամանրացված և գերմաքուր սիլիցիումի օքսիդի և կալցիտների արտադրության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ. ապրիլի  25-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Արին-Բերդի փողոց 3 նրբ․ 15 հասցեում տեղի կունենան «Սմարթ Տեխնոլոջիս Սիստեմ» ԲԸ ՀՄ կողմից ներկայացված Նրբամանրացված և գերմաքուր սիլիցիումի օքսիդի և կալցիտների արտադրության շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Состоятся общественные слушания о производстве измельченного и сверхчистого оксида кремния и кальцита / ОО БК «Смарт Технолоджис Систем»
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 25-го апреля 2019г. в 11:00 в Ереване по адресу: ул. Арин-Берда 15, 3-ий пер. состоятся общественные слушания представленной ОО БК «Смарт Технолоджис Систем» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду производства измельченного и сверхчистого оксида кремния и кальцита (2-ой этап).