<<Էկո Ագրո>> ՍՊԸ Քարաշամբի ածխաթթվային հանքային ջրի հանքավայրի N6/80 հորատանցքից հանքային ջրի արդյունահանման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ. ապրիլի 11-ին ժամը 11:00-ին, Կոտայքի մարզի Թեղենիքի համայնքապետարանում տեղի կունենան <<Էկո Ագրո>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված, Քարաշամբի ածխաթթվային հանքային ջրի հանքավայրի N6/80 հորատանցքից հանքային ջրի արդյունահանման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ։

Состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку промдобычи углекислой миниеральной воды из скважин 6/80, месторождения углекислых минеральных вод Карашамба / ООО «Эко Агро»
Согласно Закону республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 5-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 11-го апреля 2019г. в 11:00 в здании муниципалитета общины Тегеник Котайкской области состоятся общественные слушания представленной ООО «Эко Агро» заявки на предварительную ОВОС промдобычи углекислой миниеральной воды из скважин 6/80, месторождения углекислых минеральных вод Карашамба Котайской области.