Հ. Հակոբյանի կողմից ներկայացված <<Սևանի թերակղզում գտնվող հանգստյան գոտու վերակառուցում և վերահատակագծում>> աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ. ապրիլի 8-ին ժամը 12:00-ին Գեղարքունիքի մարզի Սևանի համանքապետարանում տեղի կունենան Հ. Հակոբյանի կողմից ներկայացված <<Սևանի թերակղզում գտնվող հանգստյան գոտու վերակառուցում և վերահատակագծում>> նախագծի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Состоятся общественные слушания представленной А. Акопяном заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду проекта << Реконструкция и перестройка зоны отдыха на Севанском полуострове>>
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, 8-го апреля 2019г. в 12:00 в здании муниципалитетa Севана Гегаркуникской области состоятся общественные слушания представленной А. Акопяном заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду проекта << Реконструкция и перестройка зоны отдыха на Севанском полуострове>> (2-ой этап).