<<Էկոսիստեմ>> ՍՊԸ Բանեցված թթվային մարտկոցների հավաքման, օգտագործման և փոխադրման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ. ապրիլի 9-ին ժամը 12:00-ին Երևան ք. Ազատության պողոտա 24, շինություն 11 (3-րդ հարկ) հասցեում տեղի կունենան <<Էկոսիստեմ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված <<Բանեցված թթվային մարտկոցների հավաքման, օգտագործման և փոխադրման>> նախատեսվող գործունեության շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду по «Сбор, использование и транспортировка отработанных кислотных батарей» / ООО «Экосистем»
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, в установленном порядке 9-го апреля 2019г., в 12:00 в Ереване по адресу: пр. Азатутян 24, здание 11 (3-й этаж) состоятся общественные слушания представленной ООО «Экосистем» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду по «Сбор, использование и транспортировка отработанных кислотных батарей».