<<Մեգաշին>> ՍՊԸ Ջրվեժի բազալտների հանքավայրի հարավային տեղամասում օգտակար հանածոյի արդյունահանման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. մարտի 29-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքում, Ազատության 24 տարածքի, շին. 11 հասցեում (3-րդ հարկ) տեղի կունենան <<Մեգաշին>> ՍՊԸ կողմից ներկայացված Ջրվեժի բազալտների հանքավայրի հարավային տեղամասում օգտակար հանածոյի արդյունահանման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /4-րդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку промдобычи полезных ископаемых на южном участке месторождения базальтов Джрвежа / ООО «Мегашин»
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 29-го марта 2019г. в 11:00 в Ереване по адресу: Азатутян 24/11 (3-й этаж) состоятся общественные слушания представленной ООО «Мегашин» заявки на предварительную оценку промдобычи полезных ископаемых на южном участке месторождения базальтов Джрвежа.