<<Ասքմեդ դիզայն>> ՍՊԸ-ի <<Հակոբ Կոջոյան թիվ 15 կրթահամալիրի շենքի վերակառուցման և նոր մասնաշենքի կառուցման>> վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2019թ. մարտի 14-ին ժամը 11:00-ին Երևանի Կոջոյանի անվան դպրոցում տեղի կունենան <<Ասքմեդ դիզայն>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված <<Հակոբ Կոջոյան թիվ 15 կրթահամալիրի շենքի վերակառուցման և նոր մասնաշենքի  կառուցման>> շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Общественные слушания о <<Реконструкции здания образовательного комплекса Акоба Коджояна № 15 и строительстве нового корпуса >> / ООО <<Аскмед дизайн>>
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/ и порядкам установленным Постановлением Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 14-го марта 2019г. в 11:00 в ереванской школе имени Коджояна состоятся общественные слушания представленной ООО <<Аскмед дизайн>> заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду <<Реконструкции здания образовательного комплекса Акоба Коджояна № 15 и строительства нового корпуса >> (2-ой этап).