<<Վեստ Մենեջմենտ>> ՍՊԸ-ի Վեդի քաղաքում աղբի և վտանգավոր թափոնների հավաքման, տեղափոխման, պահեստավորման և վերամշակման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, փետրվարի 7-ին ժամը 11:00-ին Արարատի մարզի Վեդիի համանքապետարանում տեղի կունենան <<Վեստ Մենեջմենտ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Վեդի քաղաքում աղբի և վտանգավոր թափոնների հավաքման, տեղափոխման, պահեստավորման և վերամշակման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Общественные слушания о работе по сбору, транспортировке, хранению и переработке мусора и опасных отходов в городе Веди / ООО «Вест Менеджмент»
Согласно Закону республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/ и порядкам установленным Постановлением Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 7-го февраля 2019г, в 11:00 в здании муниципалитета Веди Араратского марза состоятся общественные слушания представленной ООО «Вест Менеджмент» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду сбора, транспортировки, хранения и переработки мусора и опасных отходов в городе Веди (2-й этап).