Երևան քաղաքի Մոնթե Մելքոնյան 44 հասցեում «Վերածնունդ երիտասարդական ավանի կառուցման» վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ. փետրվարի 8-ին ժամը 12:00-ին «ԵՊՀ շրջանավարտների միավորում » ՀԿ-ի գրասենյակում /ք. Երևան, Պարույր Սևակի 8/2շ. 145 տարածք/ տեղի կունենան Երևան քաղաքի Մոնթե Մելքոնյան 44 հասցեում «Վերածնունդ երիտասարդական ավանի կառուցման» հիմնադրութային փաստաթղթի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ փուլ):

Общественные слушания о строительстве молодежного квартала «Возрождение» на улице Монте Мелконяна 44 в городе Ереван
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/ и порядкам установленным Постановлением Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 9-го февраля 2019г., в 12:00 в офисе НПО «Ассоциация выпускников ЕГУ» / г. Ереван по адресу: Паруйр Севака 8/2 / состоятся общественные слушания отчета об оценке воздействия на окружающую среду документа строительства молодежного квартала «Возрождение» на улице Монте Мелконяна 44 в Ереване (4-й этап).