<<Վալոդյա Գրիգորյան>> ՍՊԸ-ի Մերձավան համայնքում նախատեսվող քարամշակման արտադրամասի կառուցման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2019թ. հունվարի 31-ին ժամը 11:00-ին, Մերձավանի համայնքապետարանում տեղի կունենան <<Վալոդյա Գրիգորյան>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Մերձավան համայնքում նախատեսվող քարամշակման արտադրամասի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումները։

Общественные слушания о строительстве запланированного камнеобрабатывающего завода в Мердзаванской общине / ООО «Володя Григорян»
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 31-го января в 11:00 в здании муниципалита Мердзавана состоятся общественные слушания представленной ООО «Володя Григорян» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства запланированного камнеобрабатывающего завода в Мердзаванской общине.