<<Էյ Թի Էմ Էս Սոլյուշեն>> ՍՊԸ-ի <<Մարց 35/10կՎ ենթակայանից սնվող Լորուտ 10կՎ օդային գծի վերակառուցում>> վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. հունվարի 29-ին ժամը 12:30-ին Լոռու մարզի Թումանյանի համանքապետարանում տեղի կունենան <<Էյ Թի Էմ Էս Սոլյուշեն>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված <<Մարց 35/10կՎ ենթակայանից սնվող Լորուտ 10կՎ օդային գծի վերակառուցում>> նախատեսվող գործունեության շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Общественные слушания о «Реконструкция воздушной линии Лорут 10 кВ от подстанции Марц 35/10 кВ» / ООО «Эй Ти Эм Эс Солюшенс»
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 29-го января в 12:30 в здании муниципалита Туманяна Лорийской области состоятся общественные слушания представленной ООО «Эй Ти Эм Эс Солюшенс» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду планируемой деятельности «Реконструкция воздушной линии Лорут 10 кВ от подстанции Марц 35/10 кВ» (2-й этап).