«Ֆեմիդա գրուպ» ՍՊ ընկերության բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2019թ. հունվարի 10-ին ժամը 12:00-ին Երևան ք. Դավթաշեն վարչական շրջանի, Սասնա Ծռեր 1/3 հասցեում տեղի կունենան <<Ֆեմիդա գրուպ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания представленной ООО «Фемида груп» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду для строительства планируемого многофункционального жилого комплекса
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, 10-го января 2019г. в 12:00 в Ереване по адресу: Давташенский административный район, Сасна Црер 1/3 состоятся общественные слушания представленной ООО «Фемида груп» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду для строительства планируемого многофункционального жилого комплекса.