<<Պարկ գրուպ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Մոնթե Մելքոնյան փողոցին հարակից տարածքում նախատեսվող ընտանեկան ժամանցի և զվարճանքի կենտրոնի կառուցմանվերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2018թ. դեկտեմբերի 19-ին ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Հյուսիսային պողոտա 1 հասցեում տեղի կունենան <<Պարկ գրուպ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Մոնթե Մելքոնյան փողոցին հարակից տարածքում նախատեսվող ընտանեկան ժամանցի և զվարճանքի կենտրոնի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания представленной ООО «Парк Групп» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду планируемого строительства семейного развлекательного центра.
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/ и порядкам установленным Постановлением Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 19-го декабря 2018г., в 12:00 в Ереване по адресу: Северный проспект 1 состоятся общественные слушания представленной ООО «Парк Групп» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду планируемого строительства семейного развлекательного центра на территории, прилегающей к улице Монте Мелконян.