<<Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր>> ՓԲԸ կողմից ներկայացված, Գեղարքունիքի մարզի Ծովազարդ գյուղում Գագիկ Բատիկյանին պատկանող տարածքի 0.22կվ էլեկտրամատակարարման աշխատանքային նախագծի վերաբերյալ հանրային քննարկում
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքով, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված Ձեր լիազորությունների շրջանակներում, խնդրում եմ 2018թ.նոյեմբերի 20-ին ժամը 12:00-ին, Գեղարքունիքի մարզի Ծովազարդ համայնքում տեղի կունենան <<Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր>> ՓԲԸ կողմից ներկայացված, Գեղարքունիքի մարզի Ծովազարդ գյուղում Գագիկ Բատիկյանին պատկանող տարածքի 0.22կվ էլեկտրամատակարարման աշխատանքային նախագծի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Состоятся общественные слушания представленной ЗАО «Электрические сети Армении» отчета об оценке воздействия на окружающую среду проекта электроснабжения на 0,22 кв для территории, принадлежащей Г. Батикяну.
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 20-го ноября 2018г. в 12:00 в здании муниципалитета Цовазарда Гегаркуникского марза состоятся общественные слушания представленной ЗАО «Электрические сети Армении» отчета об оценке воздействия на окружающую среду проекта электроснабжения на 0,22 кв для территории, принадлежащей Г. Батикяну (2-й этап).